sobota, 18 czerwca 2016

Podziękowanie . . .

Serdecznie dziękuję wszystkim Wam, wspaniałym Koleżankom - Blogerkom, które odpowiedziały na moją prośbę i podarowały swoje piękne prace na loterię fantową organizowaną na Pikniku Rodzinnym w ZS Komańcza, a także za nadesłane książki w akcji "Wyślij książkę do Komańczy"

A szczególne podziękowania składam:


Danusi z bloga Słomiany zapał z haftem w tle

 

10 komentarzy:

 1. Piękne rzeczy dziewczyny wysłały. Teraz to mi głupio, ze tak mało wysłałam. Dziękuję za podziękowania. Już do mnie dotarły. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Patron naszej szkoły ks. kard.Stefan Wyszyński mawiał "Można dać bar­dzo dużo i ser­ce zra­nić, a można bar­dzo malut­ko i ser­ce roz­ra­dować, jak­by skrzydła ko­muś przypiąć do ra­mion" :) cieszy nas każda podarowana rzecz, a Twoja serwetka pięknie się prezentowała na loterii fantowej dzisiejszego dnia :) dziękuje jeszcze raz :) pozdrawiam :)

   Usuń
 2. Tereniu, do mnie też podziękowanie dotarło, ja także wam dziękuję, że mogłam chociaż troszkę przyczynić się do tej loterii. Gdyby kiedykolwiek była jeszcze potrzebna pomoc, możesz śmiało pisać, postaram się was wesprzeć.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziewczyny , jesteście wspaniałe! ja trochę nawaliłam, ale sama ze sobą niemogę dojśc do ładu :-( Może innym razem...Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja w sprawie Salu kaktusowego. Zapraszam tu: http://myslipisane.blogspot.com.es/2016/06/sal-antydepresyjny-cz-3.html?m=1

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne to podziękowanie i cenne, bo ręcznie robione.Jestem generalnie osobą ,,szydełkową" i ten filc to taki wypadek przy pracy, ale miło mi, że się przydał :-)Jeśli zajdzie taka potrzeba to pomogę, czasami chętnie bym coś zrobiła hurtowo ale, jak p. Danusia Kielar, nie lubię robić do szuflady. Zresztą to z Jej bloga dowiedziałam się o całej akcji- p.Danusiu, dziękuję i pozdrawiam z okolic Brzozowa!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aniu, miło mi czytać, że z mojego bloga o tej akcji się dowiedziałaś, i nie pani; my tu sami swoi po imiennie sobie mówimy. Podglądasz moje posty, cieszę się z tego, ale jakoś nie bardzo mogę Cię namierzyć blogowo.
   Odpowiadam tutaj zamiast Tereski, bo wywołałaś mnie do tablicy, a ja lubię wiedzieć, kto, co, jak i gdzie. Myślę, że Tereska nie obrazi się za to.) Pozdrawiam sąsiadkę z okolic.)

   Usuń
  2. oczywiście, że się nie pogniewam :) blog jest po to by spotykać tu i rozmawiać z tak wspaniałymi Kobitkami jak Wy :)

   Usuń
 6. Nie prowadzę bloga :-)Do Ciebie, Danusiu, trafiłam z ,,MOJE CUDA CUDEŃKA", a tam też z czyjegoś bloga, itd, itd. Podglądam Was,podziwiam,bardzo rzadko komentuję bo jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia to... Jestem kobietą 50 plus ( duuuży ten plus), czynną zawodowo pielęgniarką (służba medycyny pracy), żoną, mamą i babcią ( Maciek i Paulinka). Z robótek to szydełko, druty, papierowa wiklina, kwiaty z rajstop i wszystko, co mi się w danym momencie spodoba.Kiedyś namiętnie haftowałam, oczywiście krzyżykami ale teraz to robię bardzo rzadko, tylko jeśli potrzebuję np na kartkę okolicznościową. I tyle :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aniu, odezwij się proszę przez formularz kontaktowy na moim blogu.
   Czasem wystarczy pod postem zostawić jedno słowo, jeśli Ci się coś podoba, nie ma niemądrych komentarzy, piszemy co nam w sercu gra.)

   Usuń