wtorek, 3 lipca 2018

DREZYNAMI po Bieszczadach! . . .

Dzisiaj chcę Wam przedstawić kolejny atrakcyjny sposób na zwiedzanie Bieszczadów i odkrywanie ich uroków w nietypowy sposób :) 

A może tak  ...

...DREZYNAMI po Bieszczadach!
czyli wycieczka Wielką Obwodnicą

NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY PODKARPACIA 2015 - wyróżnienie dla Biura Podróży BIESZCZADER za wycieczkę DREZYNAMI po Bieszczadach!Biuro Podróży BIESZCZADER za tę wycieczkę
dostało nagrodę w konkursie na

NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY
WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO


organizowanym w 2015 roku przez
Podkarpacką Regionalną Organizację Turystyczną

Zapraszamy na wycieczkę po najbardziej znanej trasie
w Bieszczadach tzw. Wielkiej Obwodnicy.
Gwoździem programu – od którego zaczniemy dzień – będzie przejazd DREZYNAMI ROWEROWYMI!
To jedyna tego typu atrakcja w Polsce!
Poza tym pokonując 130 km autokarem poznamy tajemnice ikon, odwiedzimy zagrodę z żubrami oraz muzeum wypału węgla drzewnego i dotkniemy śladów wielowiekowej historii bieszczadzkich Żydów na kirkucie w Lutowiskach. Będzie też można „kupić szczęście” – dusiołki! Warto od tej wycieczki rozpocząć wypoczynek w Bieszczadach, gdyż nasi przewodnicy podpowiadają co warto zobaczyć, na jakie szczyty wejść i którymi szlakami (przejeżdżamy u podnóża najwyższych szczytów i połonin) oraz gdzie poza Wielką Obwodnicą należy pojechać.

MAPA trasy zbierania klientów oraz przebiegu wycieczki 1-dniowej DREZYNAMI po Bieszczadach! z najważniejszymi atrakcjami na Wielkiej Obwodnicy.


PROGRAM wycieczki DREZYNAMI po Bieszczadach!:

• około 9-tej wyjazd na wycieczkę po Bieszczadach (poniżej szczegółowy rozkład jazdy)

• przejazd DREZYNAMI ROWEROWYMI (Najlepszy Produkt Turystyczny Polski 2015!) poruszającymi się dzięki „nożnemu napędowi pasażera” ze stacji głównej w Uhercach Mineralnych: widoki na góry, szybowiska, przejazd przez tunel… Jest to konstrukcja 4-osobowa napędzana siłą mięśni 2 rowerzystów i polecana dla wszystkich: od 8 letnich dzieci po osoby starsze.


• przybliżenie kultury Żydów na KIRKUCIE w Lutowiskach (ponad 1000 macew)

• możliwość POSIŁKU REGIONALNEGO


• CERKIEW BOJKOWSKA w Smolniku z 1791r. pw. św. Michała Archanioła w 2013 wpisana na listę UNESCO (jedyna tradycyjna cerkiew bojkowska w Polsce nieprzebudowywana od początku istnienia)

• pokazowa ZAGRODA ŻUBRÓW w Mucznem

• plenerowe muzeum WYPAŁU WĘGLA DRZEWNEGO


• wizyta w PRACOWNI IKON w Cisnej, gdzie poznajemy proces tworzenia oraz historię, a dodatkowo można nabyć „dusiołki od szczęścia wszelakiego„ (spotkanie prowadzi Ryszard Denisiuk „Bury” – gawędziarz, rzeźbiarz, artysta)

• około 18-tej zakończenie wycieczki po Bieszczadach

 

 Pełna oferta na www.bieszczader.pl


Serdecznie zapraszam do ciekawego zwiedzania Bieszczadów :)

 

1 komentarz: